I pass by your house And if all the lights are extinguished I'll see who's nearby.
piątek, 5 lipca 2013
Przepraszam
Przepraszam ale przez jakiś czas mnie tu nie będzie;/
Są wakacje więc korzystam ;*
Hehehe..
Od razu jak wróce to coś napisze ;* i na pewno do was się odezwe kochani.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz