I pass by your house And if all the lights are extinguished I'll see who's nearby.

wtorek, 2 lipca 2013

Wstęp

Hej! :* Jestem Aga i to mój drugi blog :)
http://alexis-opowiada.blogspot.com/ - zapraszam
Jestem Directioner, lubie jeść, kocham muzyke, nie lubie sie uczyć i tak talej.

Autor: Unknown o 00:50
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (20)
    • ▼  lipca (20)
      • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Rozdział 8.
      • Rozdział 7.
      • Rozdział 6.
      • Rozdział 5.
      • one hundred years ;*
      • Rozdział 4.
      • WAŻNE!!!
      • Imagify
      • STO LAT!
      • UWAGA!!!
      • OGŁOSZENIE
      • NOWE POSTACIE
      • Przepraszam
      • Rozdział 3
      • Rozdział 2.
      • Rozdział 1.
      • Skróty
      • Bohaterowie
      • Wstęp

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Okno obrazu. Obsługiwane przez usługę Blogger.