środa, 3 lipca 2013

Rozdział 2.

Razem z Annie wydałyśmy tylko 5.000$. Kiedy byłyśmy w domu tata wcale się nie ździwił, że tyle wydałyśmy. Pokazałyśmy ciuchy mamie i tacie. Spodobały im się :) Razem z Annie postanowiłyśmy się spakować, bo jutro rano z chłopakami jedziemy w trase.
.........
Za godzine ognisko u chłopaków, a my nie wiemy w co się ubrać.

AN: Izzy w co ja mam się ubarać? - zapytała zmartwiona siostra.

JA: Annie, ja sama nwm w co ja się ubiorę.

Annie
AN: Ty masz tyle fajnych rzeczy w szafie. Mogę sobie coś wybrać?

JA: Jasne. A ja z twojej bo ty też masz super rzeczy

AN: Okey

JA: Super.

AN: Moge to? - zapytała

JA: Jasne

AN: Dzięki.

Ja
JA: A ja to?

AN: No.

JA: Dzięki. A tak wgl to Sam idzie z nami?

AN: No tak i jeszcze Liam z Niall'em mająjakieś dziewczyny przyprowadzić.

JA: Aaa

AN: Może będą fajne

JA: Napewno
Sam

DING DONG

M: Witaj Sam. Dziewczyny są na górze i nie wiedzą w co się ubrać. Hahaha

S: Dzień dobry. Ooo to nie jestem sama. Hehe

*CHWILĘ PÓŹNIEJ*

S: Hej dziewczyny. Pomóżcie mi ... Nie wiem w co się ubrać.

AN: Hej.. Okey... Eee... Ubierz się w to .

S: Ooo super, dzięki.

JA: Nmzc :*

S: A Nathan też idzie?

JA: Tak.

S: Super. A tak wgl, Annie co tam u Harr'ego?

AN: A dobrze.

DING DONG

*W TYM SAMYM CZASIE*

NATH: Dzień dobry jest Izzy?

M: Tak. Na górze razem z Annie i Sam.

NATH: Aaha. Dobrze dziękuje.

.........

NATH: Hej dziewczyny.

AN: Hej

S: Cześć

JA: Hej misiek.

NATH: Idziemy już?

JA: Tak.

Po 5 minutach byliśmy u chłopaków.

DING DONG

Z: Hej wchodźcie

JA: Cześć

NATH: Siema

S: Hej.

AN: Cześć.

*Z PERSPEKTYWY ZAYN'A*

Jejku jak Izzy super wygląda. Matko Zayn co się z tobą dzieje?

*Z MOJEJ PERSPEKTYWY*

Zayn jakoś dziwnie się zachowuje.

Z: Chodźcie do ogrodu.

*W OGRODZIE*

NATH: Hej.

JA: Cześć wszystkim.

AN: Hej

S: Cześć

CH: Hej. Hahaha

LI: Chce wam kogoś przedstawić to moja koleżanka Victoria, Victoria to Nathan chłopak Izzy, to Annie siostra Izzy i Sam przyjaciółka Izzy i Annie.
Victoria

V: Hej... Eee, ale my się znamy... - powiedziała blondynka. Była ubrana w to:

JA: Właśnie to nasza kuzynka.

DING DONG

H: O hej Claudia. Niall jest w ogrodzie.

C: Dzięki

.........

N: O hej kicia.

Claudia
C: Hej misiek.

N: To jest Cla...

AN: Cześć Claudia.

N: Skąd ją znasz?

JA: To nasza nowa sąsiadka. Nie dawno się wprowadziła na przeciwko nas.

C: Właśnie. - powiedziała dziewczyna ubrana w to :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz