poniedziałek, 22 lipca 2013

Rozdział 7.

JA:Wracajmy do hotelu.

S:No właśnie.

* W HOTELU *

JA:Kochanie ja musze iść się przebrać - powiedziałam do Zayn'a.

Z:A moge sobie popatrzeć?

JA:Daj mi się zastanowić. NIE!

Z:Czemu?

JA:Bo nie!

Poszłam do walizek i wybrałam to i poszłam do łazienki się przebrać.

JA: I jak kochanie?

Z: Izzy... Wyglądasz wspaniale - pocałował mnie.

JA: Dziękuje.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziś taki króciutki bo nie mam za bardzo czasu ;/ ;c

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz