S:No właśnie.
* W HOTELU *
JA:Kochanie ja musze iść się przebrać - powiedziałam do Zayn'a.
Z:A moge sobie popatrzeć?
JA:Daj mi się zastanowić. NIE!
Z:Czemu?
JA:Bo nie!
Poszłam do walizek i wybrałam to i poszłam do łazienki się przebrać.JA: I jak kochanie?
Z: Izzy... Wyglądasz wspaniale - pocałował mnie.
JA: Dziękuje.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dziś taki króciutki bo nie mam za bardzo czasu ;/ ;c
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz