Gadaliśmy jeszcze, aż Claudia powiedziała
C: Gramy w butelkę?
W: Jasne!
C: Dobra ja zaczynam... Ooo Victoria. Zadanie czy pytanie?
V: Pytanie.
C: Pocałowałabyś Liam'a?
V: Tak... Okey... Teraz... Izzy. Zadanie czy pytanie?
JA: Zadanie.
V: Pocałuj wszystkich chłopaków.
Graliśmy jeszcze dwie godziny. Towarzyszył nam śmiech i dobra zabawa.
*RANO*
JA: Nathan wstawaj!
Z: Z tego co wiem moi rodzice dali mi na imię Zayn.
JA: Co tu robisz??
Z: Tak przyszedłem. Bo mi się nudziło.
JA: I musiałeś wejść mi do łóżka?
Z: Sory za to.
JA: Okey. A gdzie Nathan?
Z: W kuchni.
JA: Okey. Ja idę się ubrać i zejde na dół.
Z: Okey.
![]() |
| JA |
JA: Hej
W: Cześć.
![]() |
| Sam |
H: Annie i Sam się ubierają, a Cludia i Viki jeszcze śpią.
JA: Aha.
![]() |
| Annie |
AN: Hej
JA: Cześć
H: Jak się spadło?
S: Dobrze.
N: Hejka
W:Cześć.
N: Izzy co jest? Masz taką mine.
JA: Nic.
N: Przecież widze.
JA: Annie dziś przyjeżdża Stephanie.
AN: ŻE CO!?
JA: Z Acacią.
AN: Ona jest spoko, ale Stephanie?
JA: Tata mi jeszcze powiedział, że w trase je zabiera.
AN: CO?!
JA: Niestety.
Z: O co chodzi?
JA: Stephanie to nasz 14 letnia kuzynka. Jest strasznie wredna. Od kąd pamiętam chciała mi zabrać Nathan'a.
AN: A Acacia jest miła i jest w naszym wieku :D - pokazaliśmy zdjęcia
![]() |
| Acacia |
![]() |
| Stephanie |
AN: No





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz